Best View in Explorer 9+, Firefox 4+, Chrome 10+ or Opera 11+;
Download the new version and install:
فراخوانی ...
 
جمعه 23 آذر 1397 | الجمعه 5 ربيع الثاني 1440 | Friday 14 December 2018
عملیات روانی
ورود پلیس به 2هزار مورد کودک آزاری در فوتبال بریتانیا نسخه چاپی RSS
 • ورود پلیس به 2هزار مورد کودک آزاری در فوتبال بریتانیا ورود پلیس به 2هزار مورد کودک آزاری در فوتبال بریتانیا
  شنبه 2 دی 1396 ساعت 12:03

  پلیس بریتانیا در حالی تحقیقات خود را در مورد پرونده کودک آزاری در باشگاه های ورزشی ادامه می دهد که روز به روز بر تعداد شکایت ها در این مورد افزوده می شود.  گاردین، نیروی ویژه پلیس بریتانیا در حال بررسی و تحقیق در مورد کودک

  کودک آزاری

  پلیس بریتانیا در حالی تحقیقات خود را در مورد پرونده کودک آزاری در باشگاه های ورزشی ادامه می دهد که روز به روز بر تعداد شکایت ها در این مورد افزوده می شود.

   گاردین، نیروی ویژه پلیس بریتانیا در حال بررسی و تحقیق در مورد کودک آزاری و سوءاستفاده جنسی از بازیکنان فوتبال در سنین پایین توسط مربیان آنهاست که نسبت به آماری که در ماه ژوئن منشتر شده بود، 142 شکایت دیگر به آن اضافه شده و اکنون شکایت ها مربوط به 331 باشگاه ورزشی در سراسر بریتانیا می شود.

  این آمار جدید روز گذشته (سه شنبه) منتشر شد و بر این اساس تا تاریخ 28 سپتامبر (6 مهر) تعداد 2028 شکایت به ثبت رسیده است و این نسبت به آماری که در پایان ماه ژوئن منتشر شده بود، 142 مورد شکایت افزایش داشته است.  

  688 مورد از این شکایت ها از طریق انجمن ملی مقابله با خشونت علیه کودکان (NSPCC) صورت گرفته و 1340 مورد نیز به اطلاع پلیس رسیده است. آمار نشان می دهد پس از افشاگری اندی وودوارد، مدافع پیشین شفیلدیونایتد که خود را قربانی کودک آزاری معرفی کرد و استارت تحقیقات گسترده در این خصوص در سطح بریتانیا زده شد، اکنون 331 باشگاه زیر ذره بین قرار گرفته اند.

  بیشتر این شکایت ها درباره کودک آزاری مربوط به باشگاه های فوتبال می شود (2001 مورد)، هرچند 27 مورد نیز مربوط به رشته های ورزشی دیگر از جمله بسکتبال، راگبی، ژیمناستیک، هنرهای رزمی، تنیس، کشتی، گلف، قایقرانی، دوومیدانی، کریکت و شنا می شود.

  پلیس بریتانیا می گوید موضوع کودک آزاری در باشگاه های ورزشی موضوعی پیچیده است و نیاز به مهارت خاص و دانش لازم دارد، از این رو ممکن است پیشرفت در این پرونده زمان بر  باشد.

  منبع: تسنیم  خبر
  شماره مطلب: 24558
  دفعات دیده شده: 355 | آخرین مشاهده: 6 روز پیش