Best View in Explorer 9+, Firefox 4+, Chrome 10+ or Opera 11+;
Download the new version and install:
فراخوانی ...
 
سه‌شنبه 20 آذر 1397 | الثلثاء 2 ربيع الثاني 1440 | Tuesday 11 December 2018
عملیات روانی
هزار امتیاز برای منفجر کردن مسجد +فیلم نسخه چاپی RSS
 • هزار امتیاز برای منفجر کردن مسجد +فیلم هزار امتیاز برای منفجر کردن مسجد +فیلم
  سه‌شنبه 21 فروردین 1397 ساعت 8:17

  روند اسلام هراسی و آزار و اذیت مسلمانان در شهرهای اروپایی وارد فاز جدیدی شده و هم اکنون آشکارا روز حمله دسته جمعی به مسلمانان و ترور آنها نیز تعیین شده است.  روز چهاردهم فرودین ترسناک ترین روز مسلمانان در آمریکا و انگلیس

  موج جدید اسلام هراسی


  روند اسلام هراسی و آزار و اذیت مسلمانان در شهرهای اروپایی وارد فاز جدیدی شده و هم اکنون آشکارا روز حمله دسته جمعی به مسلمانان و ترور آنها نیز تعیین شده است.

   روز چهاردهم فرودین ترسناک ترین روز مسلمانان در آمریکا و انگلیس بود.

  بنا به گزارش رسانه های انگلیسی مسلمانان در شهرهای مختلف انلگیس و آمریکا به ویژه زنان روز سه شنبه هفته جاری را با ترس و وحشت پشت سر گذاشتند چرا که در این روز به صورت آشکار و علنی در این کشورها فراخوان به قتل و سلاخی مسلمانان در روز روشن داده شده بود.

  بیشتر بخوانید:

  افزایش حملات نژادپرستانه ضدمسلمانان انگلیس

  فیلم/ اسید پاشی روی مسلمانان در لندن

  روز حمله به مسلمانان

  داستان از این قرار است که در اواسط ماه مارس گزارشهایی منتشر شد مبنی بر اینکه در شهرهای مختلف انگلیس و همچنین برخی از شهرهای آمریکا از جمله شهر پورتلند ایالت اورگن، نامه هایی به منازل، ادارات و مدارس فرستاده شده که از مردم خواسته بود به شکلی خشونت آمیزبا مسلمان حاضر در محله ها و شهرهای خود حمله کنند.


  این دعوت نامه که حتی برای چهار نفر از نمایندگان پارلمان انگلیس فرستاده شده بود روز سه آوریل (۱۴فروردین) را «روز مجازات مسلمانان» تعیین کرده بود.

  گرچه سالهاست تشت رسوایی ادعاهای حقوق بشری و «دفاع از حقوق اقلیت ها» در کشورهای غربی از بام افتاده و آزار و اذیت روزانه مسلمانان در شهرهای اروپایی و آمریکا تنها به دلیل عقیده و مذهبشان به امری عادی تبدیل شده اما این نخستین بار است که به صورت آشکار و سازماندهی شده فراخوان به ترور مسلمانان در شهرهای انگلیس و آمریکا داده می شود.


  این فراخوان شهروندان انگلیسی و آمریکایی را با این ادعا تشویق به ناامن کردن فضا برای مسلمانان می کند و از آنها می خواهد که در روز سوم آوریل دست کم «یک مسلمان را مجازات کنند!!».

  آزار بده و امتیاز بگیر!

  براساس گزارش «گاردین» ،این دعوت نامه از مخاطبان خود خواسته در روز سوم آوریل با روشهای «اسیدپاشی، کشیدن حجاب از سر زنان، استفاده از اسلحه گرم، چاقو، و ضرب وشتم» مسلمانان را اذیت کنند و حتی به قتل برسانند؛ برای اعمال هر کدام از این شیوه ها امتیاز خاصی نیز در نظر گرفته شده است.


  به عنوان مثال آزار کلامی یک مسلمان در این روز ۱۰ امتیاز، کشیدن روسری از سر زنان مسلمان ۲۵ امتیاز، اسیدپاشی ۵۰ امتیاز ،سلاخی یک مسلمان با استفاده از سلاح گرم، چاقو، وسیله نقلیه یا هر ابزاری ۵۰۰ امتیاز، و آتش زدن یک مسجد یا بمبگذاری در آن ۱۰۰۰ امتیاز دارد.


  حمله به مسلمانان در روز روشن


  سرانجام روز سوم آوریل روزفرمان حمله دسته جمعی و سازماندهی شده به مسلمانان در شهرهای انگلیس و برخی از شهرهای آمریکا فرا رسید. یک ماه پس از انتشار گسترده این فرمان خشونت آمیز و دعوت به ترور مسلمانان، پلیس انگلیس علی رغم که در ابتدا مدعی شده بود این مسئله را به صورت جدی پی گیری می کند اما هیچ گزارشی از شناسایی و برخورد با سازماندهندگان این اقدام تروریستی اعلام نشد.

  روز سه شنبه سوم آوریل رسانه های انگلیسی در اقدامی هماهنگ مدعی شدند که با وجود تهدیدهای قبلی گروه های اسلام ستیز هیچ گونه گزارشی از آزار و اذیت مسلمانان در هیچ کدام از شهرهای انگلیس دریافت نشده است.

  اما براساس فیلمی که به  خبرگزاری میزان رسیدهرگروهی از اسلام ستیزان افراطی انگیسی در شهر بیرمنگام در «روز مجازات مسلمانان» به صورت هماهنگ اقدام به حمله و آزار و اذیت مسلمانان و بویژه بانوان با حجاب در معابر کردند.

  دانلود


  این فیلم دو موتور سوار لندنی را نشان می دهد که به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی به اموال یک خانواده مسلمان در یکی از شهرهای انگلیس آسیب می رسانند.

  همانظور که در این فیلم دیده می شود، دو اسلام ستیز، بدون هیچ مزاحمتی شیشه های خودرو یک خانواده مسلمان را شکسته و به موتور آن ها نیز آسیب وارد می کنند.

  منبع: میزا  گزارش
  شماره مطلب: 24627
  دفعات دیده شده: 476 | آخرین مشاهده: 4 روز پیش